Giovani koncentrovaný parfém na prádlo Metallic Green 500 ml

TOP 35 v kategorii Aviváže na praní

Giovani koncentrovaný parfém na prádlo Metallic Green 500 ml

Nová intenzivní zelená vůně Giovani je naší druhou LIMITOVANOU EDICI.   Sladce-svěží voňavý a luxusní parfém na praní, který je vysoce návykový již po prvním otevření. Olej...
Doporučená nabídka Giovani.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 1 749 recenzíDalší informace

Objem
0.5 l
Parfémy na praní

• , zakoupeno v Giovani.cz

• Nádherná vůně, provoní celý byt.
    • Prádlo je po vyprání na dotek jemnější
    • Mohl by vydržet vonět na prádle déle, po pár dnech už skoro vůní necítím

Koupím určitě znovu měla jsem první všechny vzorky a nejvíc voněly limitky. Ale za mě top metalic green. Přítel zase Red cashmere.

Opakovaný nákup,skvělá vůně

Nádherná vůně dlouho vydrží je opravdu pecka zbožňuji jí

Objem
0.5 l
Parfémy na praní

Nová intenzivní zelená vůně Giovani je naší druhou LIMITOVANOU EDICI.

Sladce-svěží voňavý a luxusní parfém na praní, který je vysoce návykový již po prvním otevření. Olej na praní GIOVANI Metallic Green dodá vašemu prádlu a domácnosti nádech svěžích tónů zeleného jablka. Sladkost přidá jasmín a konvalinka. Čichový zážitek podpoří a dotvoří cedrové dřevo a mošusové tóny. Vysoký obsah zeleného jablíčka v tomto parfému na praní vytváří specifičnost jeho vůně. Vychutnejte si procházku rozkvetlým sadem.

Limitovaná edice GIOVANI Metallic Green byla vytvořena s důkladem na unikátnost a maximálně intenzivní čichový zážitek. Po vyprání bude vaše prádlo a domácnost vonět po dlouhou dobu sladko-svěží parfémovou vůní.

Typ vůně: sladko-svěží

Použití: Nalijte 5 ml koncentrátu do nádoby na aviváž. Toto množství představuje jednu dávku pro 4 kg prádla. Koncentrát se neředí. K dávkování můžete použít víčko z Giovani láhve, které odpovídá 5 ml. Stačí tedy použít malé množství a vaše prádlo bude dokonale voňavé!

Parfémy na praní nelijte do bubnu pračky ani do sušičky. Jsou přímo určeny k použití do nádobky na aviváž. Nemusíte se obávat, že prádlo ztratí svoji vůni po vysušení v sušičce. Parfémy Giovani jsou odolné vůči externím vlivům a trvanlivé. Vyprané prádlo bude vonět i po použití sušičky. Optimální teplota pro skladování olejů pro praní je přibližně 15-25 stupňů Celsia.

Návyková vůně

Je zelená a je návyková, i když je to „pouze“ vůně. Vůně se vám bude líbit natolik, že se jí nebudete chtít vzdát.

Naše druhá limitka

METALLIC GREEN je naší druhou limitovanou edicí v pořadí, kterou jsme uvedli na trh 6 měsíců po zrodu značky.

Pro mnohé je zelená TOP

Objevte to nejlepší na trhu. V Giovani si zakládáme na vysoké kvalitě a vůně vyvíjíme tak, aby překonaly všechna očekávání a staly se vašimi oblíbenými.

Čerstvé zelené jablíčko

Parfém vás svojí svěží vůní přenese do sadu plného zelených jablek, sladkých konvalinek a jasmínu.

METALLIC GREEN

Giovani je exkluzivní a luxusní značka parfémů na praní. Na jejich vysoké kvalitě jsme si dali hodně záležet. Při vývoji těchto vůní bylo pro nás důležité dosáhnout jejich silné intenzity a dlouhé trvanlivosti, abychom mohli o Giovani mluvit jako o té nejkvalitnější značce parfémů na praní na trhu.

Jejich velkou výhodou je, že nezanášejí pračku, nezanechávají mazlavý povlak a skvrny na oblečení. Díky obsahu některých látek se naše oleje starají také o barvu vašeho prádla. Jsou veganské, neobsahují dioxan, chloran sodný, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, těžké kovy, tenzidy, znečišťující rezidua, mikroplasty ani nanolátky. Výjimečnost značce Giovani přidává i její luxusní design. Pyšnit se můžeme i dodáním do 24 hodin a rychlým zákaznickým servisem.

• , zakoupeno v Giovani.cz

• Nádherná vůně, provoní celý byt.
    • Prádlo je po vyprání na dotek jemnější
    • Mohl by vydržet vonět na prádle déle, po pár dnech už skoro vůní necítím

Opakovaný nákup,skvělá vůně

Nádherná vůně dlouho vydrží je opravdu pecka zbožňuji jí

• krásné dlouhotrvající vůně

koncentrovaný parfém můžu všem jen doporučit, nádherně voní a dlouho vydrží

• Dlouhotrvající vůně, svěží
  • , zakoupeno v Giovani.cz

• Úžasná vůně,sice první investice je vyšší,ale stojí to za to.Mám tři vůně a střídám. Doporučuji zakoupit i pumpičky, snadné dávkování a nemáte opatlané ruce.
  • , zakoupeno v Giovani.cz

• Krásná výrazná vůně, svěží, jablíčková

• Nejlepší vůně na trhu

Luxusní vůně.